LOGILINK BP0026 - TV stand car
Gamintojas: LOGILINK
Prekės kodas (MPN): BP0026
Prekės kodas (MPN): BP0026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 121,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | LogiLink Economy cart - for flat panel / audio/video components |
| Product type: | Cart |
| Dimensions (wxdxh): | 70 cm x 70 cm |
| Adjustable height: | 155.5-171.5 cm |
| Tilt: | -10° to 10° |
| Adjustments: | Height, tilt |
| Recommended use: | Flat panel / audio/video components |
| Recommended display size: | 37"-70" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 300 mm |
| Max load weight: | 40 kg |
| Material: | Solid cold pressed steel |
| Wheels qty: | 4 |
| Package content: | Screws |
Aprašymas Enjoy always the best view onto your screen. The LogiLink TV stand allows you to mount the TV monitor in your room without having to drill holes into the wall and place it freely in the room - according to your wishes. Funkcijos Sturdy solid cold pressed steel construction Height and tilt adjustments for optimal viewing Integrated cable management to reduce clutter Mobility provided by four durable wheels Compatible with a range of display sizes from 37 inches to 70 inches |
| Product description: | LogiLink Economy cart - for flat panel / audio/video components |
| Product type: | Cart |
| Dimensions (wxdxh): | 70 cm x 70 cm |
| Adjustable height: | 155.5-171.5 cm |
| Tilt: | -10° to 10° |
| Adjustments: | Height, tilt |
| Recommended use: | Flat panel / audio/video components |
| Recommended display size: | 37"-70" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 300 mm |
| Max load weight: | 40 kg |
| Material: | Solid cold pressed steel |
| Wheels qty: | 4 |
| Package content: | Screws |
Aprašymas
Enjoy always the best view onto your screen. The LogiLink TV stand allows you to mount the TV monitor in your room without having to drill holes into the wall and place it freely in the room - according to your wishes.
Funkcijos
Sturdy solid cold pressed steel construction
Height and tilt adjustments for optimal viewing
Integrated cable management to reduce clutter
Mobility provided by four durable wheels
Compatible with a range of display sizes from 37 inches to 70 inches