Logilink | CV0045 | White | Mini DisplayPort | DVI/DisplayPort/HDMI
Gamintojas: Logilink
Prekės kodas (MPN): CV0045A
Prekės kodas (MPN): CV0045A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 14,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 24 month(s) |
| Connector 1: | Mini DisplayPort |
| Connector 2: | DVI/DisplayPort/HDMI |
| Gender: | Male/female |
| Connector(s): | 1/3 |
| Colour of product: | White |
| Producer product name: | CV0045 |
| Weight: | Logilink CV0045, MINI DP TO HDMI + DVI + DP Converter |
| Net weight: | 0.084 kg |
| Gross weight: | 0.094 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00071775 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Gross depth (mm): | 174 mm |
| Gross width (mm): | 25 mm |
| Gross height (mm): | 165 mm |
| Type: | Mini-DP to DVI-D |
| PET: | 3.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 7 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Palette Qty: | 2408 pc(s) |
| Producer: | Logilink |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Connector 1: | Mini DisplayPort |
| Connector 2: | DVI/DisplayPort/HDMI |
| Gender: | Male/female |
| Connector(s): | 1/3 |
| Colour of product: | White |
| Producer product name: | CV0045 |
| Weight: | Logilink CV0045, MINI DP TO HDMI + DVI + DP Converter |
| Net weight: | 0.084 kg |
| Gross weight: | 0.094 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00071775 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Gross depth (mm): | 174 mm |
| Gross width (mm): | 25 mm |
| Gross height (mm): | 165 mm |
| Type: | Mini-DP to DVI-D |
| PET: | 3.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 7 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Palette Qty: | 2408 pc(s) |
| Producer: | Logilink |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |