LOGI Slim Solar+ Keyboard Graphite (US)
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 920-013764
Prekės kodas (MPN): 920-013764
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 130,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Logitech Signature Slim Solar+ K980 - keyboard full size - QWERTY - US International - graphite Input Devi |
| Device type: | Keyboard |
| Interface: | Bluetooth LE |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Localization and layout: | QWERTY US International |
| Hot keys function: | Customisable action key, Easy-Switch, AI launch key |
| Numeric keypad: | Yes |
| Key switch type: | Scissor switches |
| Colour: | Graphite |
| Dimensions (wxdxh): | 43.08 cm x 14.29 cm x 2.02 cm |
| Weight: | 700 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The Logitech Signature Slim Solar+ keyboard enhances productivity with its seamless wireless technology, ensuring a clutter-free workspace. Equipped with Easy-Switch and an AI launch key, this keyboard allows transitions between devices, making it compatible with Mac, Apple iOS, and ChromeOS. The full-size layout along with a numeric keypad provides comfort and efficiency for all typing needs. Designed with durability in mind, the keyboard boasts a key life span of up to 10 million clicks. Its lightweight plastic construction ensures portability while maintaining a sturdy feel. Enjoy the convenience of operating at a range of up to 10 m, allowing flexibility to work from different positions. Funkcijos Wireless connectivity for a tidy workspace Easy-Switch function for quick device transitions Full-size layout with a numeric keypad Key life span of 10 million clicks Compatible with multiple devices including Mac and iOS |
| Product description: | Logitech Signature Slim Solar+ K980 - keyboard full size - QWERTY - US International - graphite Input Devi |
| Device type: | Keyboard |
| Interface: | Bluetooth LE |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Localization and layout: | QWERTY US International |
| Hot keys function: | Customisable action key, Easy-Switch, AI launch key |
| Numeric keypad: | Yes |
| Key switch type: | Scissor switches |
| Colour: | Graphite |
| Dimensions (wxdxh): | 43.08 cm x 14.29 cm x 2.02 cm |
| Weight: | 700 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The Logitech Signature Slim Solar+ keyboard enhances productivity with its seamless wireless technology, ensuring a clutter-free workspace. Equipped with Easy-Switch and an AI launch key, this keyboard allows transitions between devices, making it compatible with Mac, Apple iOS, and ChromeOS. The full-size layout along with a numeric keypad provides comfort and efficiency for all typing needs.
Designed with durability in mind, the keyboard boasts a key life span of up to 10 million clicks. Its lightweight plastic construction ensures portability while maintaining a sturdy feel. Enjoy the convenience of operating at a range of up to 10 m, allowing flexibility to work from different positions.
Funkcijos
Wireless connectivity for a tidy workspace
Easy-Switch function for quick device transitions
Full-size layout with a numeric keypad
Key life span of 10 million clicks
Compatible with multiple devices including Mac and iOS