LOGI G309 LIGHTSPEED Black
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 910-007199
Prekės kodas (MPN): 910-007199
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 106,65 € | |
| S3 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. |
- | 69,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Logitech G G309 - mouse - gaming - Bluetooth, 2.4 GHz - black |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wireless - Bluetooth, 2.4 GHz |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 6.4 cm x 12 cm x 3.9 cm |
| Weight: | 86 g |
| Wireless receiver: | USB Logitech LIGHTSPEED receiver |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 25600 dpi |
| Performance: | 40 G maximum acceleration, 400 ips tracking speed, realtime sensitivity switching 100 - 25600 dpi |
| Gaming: | Yes |
| Features: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, 5 profiles, 6 programmable buttons, LIGHTSPEED technology, POWERPLAY |
| Battery: | AA type |
| Os required: | Google Chrome OS, Android 4.3 or later, Windows 10 or later, Apple iOS 10 or later, Apple macOS 11 or late |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
LOGITECH G309 LIGHTSPEED Black |
| Product description: | Logitech G G309 - mouse - gaming - Bluetooth, 2.4 GHz - black |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wireless - Bluetooth, 2.4 GHz |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 6.4 cm x 12 cm x 3.9 cm |
| Weight: | 86 g |
| Wireless receiver: | USB Logitech LIGHTSPEED receiver |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 25600 dpi |
| Performance: | 40 G maximum acceleration, 400 ips tracking speed, realtime sensitivity switching 100 - 25600 dpi |
| Gaming: | Yes |
| Features: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, 5 profiles, 6 programmable buttons, LIGHTSPEED technology, POWERPLAY |
| Battery: | AA type |
| Os required: | Google Chrome OS, Android 4.3 or later, Windows 10 or later, Apple iOS 10 or later, Apple macOS 11 or late |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
LOGITECH G309 LIGHTSPEED Black