LOGI G305 LightSpeed Wireless Mouse blue
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 910-006014
Prekės kodas (MPN): 910-006014
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 82,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Logitech G G305 - mouse - 2.4 GHz - blue |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wireless - 2.4 GHz |
| Colour: | Blue |
| Dimensions (wxdxh): | 6.215 cm x 11.66 cm x 3.82 cm |
| Weight: | 99 g |
| Wireless receiver: | Nano USB wireless receiver |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 12000 dpi |
| Performance: | 1 ms response time, 40 G maximum acceleration, realtime sensitivity switching 200 - 12000 dpi, report rate |
| Features: | Scrolling wheel, Nano wireless receiver, 6 programmable buttons, ARM 32-bit processor, wireless receiver s |
| Battery: | AA type |
| Os required: | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 or later, Apple macOS 10.13 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Play advanced without wires or limits. Logitech G305 LIGHTSPEED is a wireless gaming mouse designed for high performance in your favorite PC games. G305 features the Logitech G HERO optical sensor with 200 to 12,000 DPI sensitivity for competition-level accuracy. LIGHTSPEED wireless technology gives you super-fast 1-millisecond performance that's as fast as wired. With incredible power efficiency, G305 stays powered and ready to play for up to 250 hours on a single included AA battery. Play anywhere with an ultra-portable, lightweight gaming mouse that is easy to take with you, and has built-in storage for the included USB wireless receiver. G305 is the LIGHTSPEED wireless mouse for all. Funkcijos LIGHTSPEED wireless for all HERO sensor LIGHTSPEED wireless Ultra-long battery life Ultra-lightweight 6 programmable buttons Mechanical button tensioning Play anywhere |
| Product description: | Logitech G G305 - mouse - 2.4 GHz - blue |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wireless - 2.4 GHz |
| Colour: | Blue |
| Dimensions (wxdxh): | 6.215 cm x 11.66 cm x 3.82 cm |
| Weight: | 99 g |
| Wireless receiver: | Nano USB wireless receiver |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 12000 dpi |
| Performance: | 1 ms response time, 40 G maximum acceleration, realtime sensitivity switching 200 - 12000 dpi, report rate |
| Features: | Scrolling wheel, Nano wireless receiver, 6 programmable buttons, ARM 32-bit processor, wireless receiver s |
| Battery: | AA type |
| Os required: | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 or later, Apple macOS 10.13 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Play advanced without wires or limits. Logitech G305 LIGHTSPEED is a wireless gaming mouse designed for high performance in your favorite PC games. G305 features the Logitech G HERO optical sensor with 200 to 12,000 DPI sensitivity for competition-level accuracy. LIGHTSPEED wireless technology gives you super-fast 1-millisecond performance that's as fast as wired. With incredible power efficiency, G305 stays powered and ready to play for up to 250 hours on a single included AA battery. Play anywhere with an ultra-portable, lightweight gaming mouse that is easy to take with you, and has built-in storage for the included USB wireless receiver. G305 is the LIGHTSPEED wireless mouse for all.
Funkcijos
LIGHTSPEED wireless for all
HERO sensor
LIGHTSPEED wireless
Ultra-long battery life
Ultra-lightweight
6 programmable buttons
Mechanical button tensioning
Play anywhere