LOGI G102 Lightsync Blue EER
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 910-005801
Prekės kodas (MPN): 910-005801
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 25 vnt. 1-5 d.d. 25 / - vnt. | - | 41,32 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Logitech Gaming Mouse G102 LIGHTSYNC - mouse - USB - blue |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wired - USB |
| Colour: | Blue |
| Orientation: | Right-handed |
| Dimensions (wxdxh): | 6.215 cm x 11.66 cm x 3.82 cm |
| Weight: | 85 g |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 8000 dpi |
| Performance: | 1 ms response time, polling rate: 1000 Hz, realtime sensitivity switching 200 - 8000 dpi |
| Gaming: | Yes |
| Features: | 6 programmable buttons, ARM 32-bit processor, LIGHTSYNC technology |
| Cable length: | 2.1 m |
| Os required: | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 or later, Apple MacOS X 10.10 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Make the most of your game time with the G102 gaming mouse featuring LIGHTSYNC technology, a gaming-grade sensor and a classic six-button design. Light up your game and your desk. Funkcijos LIGHTSYNC RGB lighting Gaming-grade sensor Tried and true design Optimized button tensioning |
| Product description: | Logitech Gaming Mouse G102 LIGHTSYNC - mouse - USB - blue |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wired - USB |
| Colour: | Blue |
| Orientation: | Right-handed |
| Dimensions (wxdxh): | 6.215 cm x 11.66 cm x 3.82 cm |
| Weight: | 85 g |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 8000 dpi |
| Performance: | 1 ms response time, polling rate: 1000 Hz, realtime sensitivity switching 200 - 8000 dpi |
| Gaming: | Yes |
| Features: | 6 programmable buttons, ARM 32-bit processor, LIGHTSYNC technology |
| Cable length: | 2.1 m |
| Os required: | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 or later, Apple MacOS X 10.10 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Make the most of your game time with the G102 gaming mouse featuring LIGHTSYNC technology, a gaming-grade sensor and a classic six-button design. Light up your game and your desk.
Funkcijos
LIGHTSYNC RGB lighting
Gaming-grade sensor
Tried and true design
Optimized button tensioning