LOGI G PRO X TKL LIGHTSP Gaming Kb (US)
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 920-012136
Prekės kodas (MPN): 920-012136
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 272,16 € | ||
| S3 | - / - | 218,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Logitech G PRO X TKL - keyboard - gaming - QWERTY - US International - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | LIGHTSYNC |
| Interface: | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Wireless receiver: | USB Logitech LIGHTSPEED receiver |
| Localization and layout: | QWERTY US International |
| Hot keys function: | Multimedia, brightness, gaming mode key, volume roller button |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | Tactile |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 35.2 cm x 15 cm x 3.4 cm |
| Weight: | 1.01 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The evolution of the PRO keyboard, it offers the performance and reliability of Lightspeed wireless with a keypad-less design designed for the highest level of competitive gaming. Funkcijos Wireless Lightspeed proven for championships Customize and control Ready to win |
| Product description: | Logitech G PRO X TKL - keyboard - gaming - QWERTY - US International - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | LIGHTSYNC |
| Interface: | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Wireless receiver: | USB Logitech LIGHTSPEED receiver |
| Localization and layout: | QWERTY US International |
| Hot keys function: | Multimedia, brightness, gaming mode key, volume roller button |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | Tactile |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 35.2 cm x 15 cm x 3.4 cm |
| Weight: | 1.01 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The evolution of the PRO keyboard, it offers the performance and reliability of Lightspeed wireless with a keypad-less design designed for the highest level of competitive gaming.
Funkcijos
Wireless Lightspeed proven for championships
Customize and control
Ready to win