LOGI G PRO X SUPERLIGHT 2 Gaming Mouse
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 910-006638
Prekės kodas (MPN): 910-006638
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 213,30 € | ||
| S3 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. |
- | 148,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 - mouse - gaming - 2.4 GHz - white |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wireless - 2.4 GHz |
| Colour: | White |
| Dimensions (wxdxh): | 6.35 cm x 12.5 cm x 4 cm |
| Weight: | 60 g |
| Wireless receiver: | USB Logitech LIGHTSPEED receiver |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 5 |
| Movement resolution: | 32000 dpi |
| Performance: | 40 G maximum acceleration, 500 ips tracking speed, realtime sensitivity switching 100 - 32000 dpi, report |
| Gaming: | Yes |
| Features: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, built-in flash memory, ARM 32-bit processor, LIGHTSPEED technology, P |
| Os required: | Windows 10 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The evolution of a professional gaming icon, now faster and more precise. The 60g gaming mouse, winner of several championships, was designed in collaboration with the world's best professional gamers to break down any obstacle between you and victory. Funkcijos LightForce Hybrid Switches Hero 2 sensor Lightspeed wireless Professional-grade technology Precise sensor calibration PTFE without additives |
| Product description: | Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 - mouse - gaming - 2.4 GHz - white |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wireless - 2.4 GHz |
| Colour: | White |
| Dimensions (wxdxh): | 6.35 cm x 12.5 cm x 4 cm |
| Weight: | 60 g |
| Wireless receiver: | USB Logitech LIGHTSPEED receiver |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 5 |
| Movement resolution: | 32000 dpi |
| Performance: | 40 G maximum acceleration, 500 ips tracking speed, realtime sensitivity switching 100 - 32000 dpi, report |
| Gaming: | Yes |
| Features: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, built-in flash memory, ARM 32-bit processor, LIGHTSPEED technology, P |
| Os required: | Windows 10 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The evolution of a professional gaming icon, now faster and more precise. The 60g gaming mouse, winner of several championships, was designed in collaboration with the world's best professional gamers to break down any obstacle between you and victory.
Funkcijos
LightForce Hybrid Switches
Hero 2 sensor
Lightspeed wireless
Professional-grade technology
Precise sensor calibration
PTFE without additives