LOGI G PRO Wireless Gaming Mouse EER2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 119,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Type: | Mouse |
| Keyboardtype: | - |
| Localization: | - |
| Numberofkeys: | - |
| Keycablelength: | - |
| Mousetype: | |
| Resoliution: | 16000 dpi |
| Numberofmousebuttons: | 6 |
| Mousecablelength: | 1.80 m |
| Interface: | USB |
| Power: | Battery/Cord |
| Powerfeatures: | Battery life: 48/60 hours (lighting/no lighting) |
| Software: | - |
| Systemrequirements: | |
| Color: | |
| Packagecontents: | - |
| Width: | 125 mm |
| Depth: | 63.5 mm |
| Height: | 40 mm |
| Packagedimensions: | - |
| Packageweight: | - |
| Warranty: | 2 years |
003-04 (158) |
003-04 (158)