LOGI G G413 SE Gaming Keyboard (US)
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 920-010437
Prekės kodas (MPN): 920-010437
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 106,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Logitech G G413 SE - keyboard - QWERTY - US International - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | White |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US International |
| Numeric keypad: | Yes |
| Gaming: | Yes |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 12.7 cm x 3.63 cm |
| Weight: | 780 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Upgrade your gameplay experience with the Logitech G413 SE full-size mechanical gaming keyboard. It delivers a gaming-grade mechanical switch experience. It's designed to help serious players perform at a higher level and push themselves even further. The G413 SE features tactile mechanical switches, PBT keycaps, six-key rollover anti-ghosting performance, an aluminum top case with white LED lighting, 12-function key media controls, and reliable USB-corded technology. In short, the gaming-first features you need to put more perfect performance within reach. Funkcijos Reliable USB corded connection FN key media controls at your fingertips Tactile mechanical switches for a gaming-grade experience Super-durable, fade-resistant PBT keycaps Brushed aluminum top case for minimum flex and maximum durability White LED lighting enhances focus and clarity |
| Product description: | Logitech G G413 SE - keyboard - QWERTY - US International - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | White |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US International |
| Numeric keypad: | Yes |
| Gaming: | Yes |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 43.5 cm x 12.7 cm x 3.63 cm |
| Weight: | 780 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Upgrade your gameplay experience with the Logitech G413 SE full-size mechanical gaming keyboard. It delivers a gaming-grade mechanical switch experience. It's designed to help serious players perform at a higher level and push themselves even further. The G413 SE features tactile mechanical switches, PBT keycaps, six-key rollover anti-ghosting performance, an aluminum top case with white LED lighting, 12-function key media controls, and reliable USB-corded technology. In short, the gaming-first features you need to put more perfect performance within reach.
Funkcijos
Reliable USB corded connection
FN key media controls at your fingertips
Tactile mechanical switches for a gaming-grade experience
Super-durable, fade-resistant PBT keycaps
Brushed aluminum top case for minimum flex and maximum durability
White LED lighting enhances focus and clarity