LOGI ERGO K860 KEYBOARD - GRAPHITE (US)
Gamintojas: LOGITECH
Prekės kodas (MPN): 920-010108
Prekės kodas (MPN): 920-010108
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 153,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Logitech ERGO K860 - keyboard - QWERTY - US International - graphite Input Device |
| Device type: | Keyboard - ergonomic (split) |
| Interface: | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Wireless receiver: | USB wireless receiver |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Localization and layout: | QWERTY US International |
| Numeric keypad: | Yes |
| Colour: | Graphite |
| Dimensions (wxdxh): | 45.6 cm x 23.3 cm x 4.8 cm |
| Weight: | 1.16 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Introducing ERGO K860, a split ergonomic keyboard designed for better posture, less strain, and more support. You'll type more naturally with a curved, split keyframe that improves typing posture. The sloping form reduces muscle strain on your wrists and forearms - keeping your hands and shoulders relaxed. ERGO K860's curved keyframe places your hands, wrists, fingers and forearms in a more natural posture - you'll notice the lack of strain the moment your hands land on the keyboard. ERGO K860 has even been proven to reduce muscle activity by 21% in the upper trapezius muscle - a key muscle in the center of the back that stabilizes and facilitates shoulder and neck movement. Funkcijos A feel-better typing experience Better posture, better results Three layers of comfort and support Give your wrists a lift Effortless precision with perfect stroke keys |
| Product description: | Logitech ERGO K860 - keyboard - QWERTY - US International - graphite Input Device |
| Device type: | Keyboard - ergonomic (split) |
| Interface: | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Wireless receiver: | USB wireless receiver |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Localization and layout: | QWERTY US International |
| Numeric keypad: | Yes |
| Colour: | Graphite |
| Dimensions (wxdxh): | 45.6 cm x 23.3 cm x 4.8 cm |
| Weight: | 1.16 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Introducing ERGO K860, a split ergonomic keyboard designed for better posture, less strain, and more support. You'll type more naturally with a curved, split keyframe that improves typing posture. The sloping form reduces muscle strain on your wrists and forearms - keeping your hands and shoulders relaxed.
ERGO K860's curved keyframe places your hands, wrists, fingers and forearms in a more natural posture - you'll notice the lack of strain the moment your hands land on the keyboard. ERGO K860 has even been proven to reduce muscle activity by 21% in the upper trapezius muscle - a key muscle in the center of the back that stabilizes and facilitates shoulder and neck movement.
Funkcijos
A feel-better typing experience
Better posture, better results
Three layers of comfort and support
Give your wrists a lift
Effortless precision with perfect stroke keys