LG Window Facing Display | 49XS4P-B | 49 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2831,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 1200 mm |
| Gross height (mm): | 750 mm |
| Gross weight: | 25.30 kg |
| Gross width (mm): | 230 mm |
| Net weight: | 20.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3600.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.50 kg |
| Volume (m3): | 0.207 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | LG |
| Palette Qty: | 5 pc(s) |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Diagonal: | 49 " |
| HD type: | FHD |
| Response time: | 8 ms |
| Producer product name: | 49XS4P-B |
| Operating system version: | 6.0 |
| Operating hours/days: | 24/7 |
| Placement (L/P): | Landscape/Portrait |
| Operating system: | webOS |
| Resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Signage product family: | Digital Signage |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Colour of product: | Black |
| Producer product family: | Window Facing Display |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 1200 mm |
| Gross height (mm): | 750 mm |
| Gross weight: | 25.30 kg |
| Gross width (mm): | 230 mm |
| Net weight: | 20.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3600.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.50 kg |
| Volume (m3): | 0.207 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | LG |
| Palette Qty: | 5 pc(s) |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Diagonal: | 49 " |
| HD type: | FHD |
| Response time: | 8 ms |
| Producer product name: | 49XS4P-B |
| Operating system version: | 6.0 |
| Operating hours/days: | 24/7 |
| Placement (L/P): | Landscape/Portrait |
| Operating system: | webOS |
| Resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Signage product family: | Digital Signage |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Colour of product: | Black |
| Producer product family: | Window Facing Display |
| Warranty: | 36 month(s) |