LG LAEC015-GN2 136" All-in-one Smart Series with One:Quick dongles included
Gamintojas: LG
Prekės kodas (MPN): LAEC015-GN2wDongles
Prekės kodas (MPN): LAEC015-GN2wDongles
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 42471,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 3004.00 mm |
| Gross height (mm): | 370.00 mm |
| Gross weight: | 142.00 kg |
| Gross width (mm): | 1692.00 mm |
| Net weight: | 132.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8000.00 g |
| Plastic (No PET): | 2000.00 g |
| Tare weight (kg): | 10.00 kg |
| Volume (m3): | 1.88 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | LG |
| Palette Qty: | 7 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 3004.00 mm |
| Gross height (mm): | 370.00 mm |
| Gross weight: | 142.00 kg |
| Gross width (mm): | 1692.00 mm |
| Net weight: | 132.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8000.00 g |
| Plastic (No PET): | 2000.00 g |
| Tare weight (kg): | 10.00 kg |
| Volume (m3): | 1.88 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | LG |
| Palette Qty: | 7 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |