Prekės kodas (MPN): 27BA75QB-B
Prekės kodas (MPN): 27BA75QB-B
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
|---|
| Connections: | HDMI 2.0 |
| Connections: | DisplayPort 1.4 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | USB-C |
| Display diagonal, ": | 27 |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Display resolution, pixels: | 2560 x 1440 |
| Display brightness, cd/m²: | 350 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Response time, ms: | 5 |
| Vesa-standard, mm: | 100 x 100 |
| Viewing angle, vertical, °: | 178 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 178 |
| Power consumption, w: | 17.52 |
| Weight, g: | 5300 |
| Weight with stand, g: | 8100 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 613.5 x 63 x 569.7 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Refresh rate, hz: | 100 |
| Panel type: | IPS |
| Curved: | No |
| Built-in camera: | No |
| Height adjustment: | Yes |
| Touch sensitive screen: | No |
| Usb-c power delivery: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Connections: | HDMI 2.0 |
| Connections: | USB-C |
| Display diagonal, ": | 27 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Response time, ms: | 5 |
| Weight, g: | 5300 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Refresh rate, hz: | 100 |
| Panel type: | IPS |
| Curved: | No |
| Built-in camera: | No |
| Height adjustment: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
- 27” QHD (2560 x 1440) IPS display
- HDR10 / sRGB 99% (Typ.) / 100Hz
- USB-C (PD 65W) / Daisy Chain / RJ45