LG 75TR3PJ-B 75 ", Landscape, 16/7, Android 9.0, Touchscreen, 178 °, 8.5 ms, 178 °, 3840 x 2160 pixels, 390 cd/m²
Gamintojas: LG
Prekės kodas (MPN): 75TR3PJ-B
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
24 mėn.
Sandėlis Sandėlyje / Atvyksta Pratęsta garantija Kaina (su PVM)
klauskite
konsultanto
Palyginti Pašalinti iš palyginimo
Pagrindinės savybės
Gross depth (mm):1140.00 mm
Gross height (mm):280.00 mm
Gross weight:69.85 kg
Gross width (mm):1860.00 mm
Net weight:53.10 kg
Packing quantity:1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard:14000.00 g
Plastic (No PET):2750.00 g
Tare weight (kg):16.75 kg
TI weight (kg):0.02 kg
Volume (m3):0.59 m³
Embeeded battery:No
WEEE tax:Yes
WEE classification:CL109:2:2017-04-01
Display:3840 x 2160 pixels
VESA mounting:Yes
Built-in speaker(s):Yes
VESA mounting interfaces:800 x 400 mm
Colour of product:Black
Diagonal:75 "
Brightness:390 cd/m²
Producer product name:75TR3PJ-B
Bezel width:17.7/17.7/17.7/45.7 mm
Viewing angle, vertical:178 °
Operating hours/days:16/7
Placement (L/P):Landscape
Operating system:Android 9.0
Touchscreen:Yes
Viewing angle, horizontal:178 °
Signage product family:Digital Signage
Display surface:Anti-Glare
Dimensions (WxDxH):1710 x 87 x 1020 mm
Contrast ratio (typical):5000 : 1
Response time:8.5 ms
Operating temperature (T-T):0/40 °C
Touch screen type:Multi touch point
Palette Qty:5 pc(s)
Warranty:24 month(s)
Gross depth (mm):1140.00 mm
Gross height (mm):280.00 mm
Gross weight:69.85 kg
Gross width (mm):1860.00 mm
Net weight:53.10 kg
Packing quantity:1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard:14000.00 g
Plastic (No PET):2750.00 g
Tare weight (kg):16.75 kg
TI weight (kg):0.02 kg
Volume (m3):0.59 m³
Embeeded battery:No
WEEE tax:Yes
Display:3840 x 2160 pixels
VESA mounting:Yes
Built-in speaker(s):Yes
Colour of product:Black
Diagonal:75 "
Brightness:390 cd/m²
Viewing angle, vertical:178 °
Operating hours/days:16/7
Placement (L/P):Landscape
Operating system:Android 9.0
Touchscreen:Yes
Display surface:Anti-Glare
Response time:8.5 ms