LG
Gamintojas: LG
Prekės kodas (MPN): 55QNED85A3C
Prekės kodas (MPN): 55QNED85A3C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. | 624,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 158.00 mm |
| Gross height (mm): | 803.00 mm |
| Gross weight: | 18.85 kg |
| Gross width (mm): | 1356.00 mm |
| Net weight: | 15.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2520.00 g |
| Plastic (No PET): | 630.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.15 kg |
| Volume (m3): | 0.17 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | LG |
| Palette Qty: | 10 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 158.00 mm |
| Gross height (mm): | 803.00 mm |
| Gross weight: | 18.85 kg |
| Gross width (mm): | 1356.00 mm |
| Net weight: | 15.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2520.00 g |
| Plastic (No PET): | 630.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.15 kg |
| Volume (m3): | 0.17 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | LG |
| Palette Qty: | 10 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |