LG 32LT340CBZB 32" (80 cm), HD, 1366 x 768 pixels, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, Black
Gamintojas: LG
Prekės kodas (MPN): 32LT340CBZB
Prekės kodas (MPN): 32LT340CBZB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 471,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 805 mm |
| Gross height (mm): | 506 mm |
| Gross weight: | 6 kg |
| Gross width (mm): | 138 mm |
| Net weight: | 4.7 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1050.00 g |
| Plastic (No PET): | 250.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.3 kg |
| Volume (m3): | 0.05621154 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Display: | 1366 x 768 pixels |
| Other features: | HDMI,USB,LAN |
| Weight with stand: | 4.9 kg |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | 739 x 472 x 168 mm |
| Weight: | 4.85 kg |
| HD type: | HD |
| Producer product name: | 32LT340CBZB |
| CI Slot: | Yes |
| Display diagonal: | 32" (80 cm) |
| Colour of product: | Black |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Smart TV: | No |
| Wi-Fi: | No |
| 3D: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 805 mm |
| Gross height (mm): | 506 mm |
| Gross weight: | 6 kg |
| Gross width (mm): | 138 mm |
| Net weight: | 4.7 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1050.00 g |
| Plastic (No PET): | 250.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.3 kg |
| Volume (m3): | 0.05621154 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Display: | 1366 x 768 pixels |
| Other features: | HDMI,USB,LAN |
| Weight with stand: | 4.9 kg |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | 739 x 472 x 168 mm |
| Weight: | 4.85 kg |
| HD type: | HD |
| Producer product name: | 32LT340CBZB |
| CI Slot: | Yes |
| Display diagonal: | 32" (80 cm) |
| Colour of product: | Black |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Smart TV: | No |
| Wi-Fi: | No |
| 3D: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |