LG 32LQ63806LC 32" (81 cm) Full HD webOS Smart TV, White
Gamintojas: LG
Prekės kodas (MPN): 32LQ63806LC
Prekės kodas (MPN): 32LQ63806LC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 214,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 180.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 6.10 kg |
| Gross width (mm): | 740.00 mm |
| Net weight: | 4.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Display: | |
| Wi-Fi: | |
| Display diagonal: | |
| Display diagonal (metric): | |
| Smart TV: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 180.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 6.10 kg |
| Gross width (mm): | 740.00 mm |
| Net weight: | 4.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Display: | |
| Wi-Fi: | |
| Display diagonal: | |
| Display diagonal (metric): | |
| Smart TV: | |
| Warranty: | 24 month(s) |