LG 32LQ63006LA 32" (81 cm), Smart TV, WebOS 3.0, FHD, 1920 x 1080, Wi-Fi, DVB-T2/T/S2/S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 40 vnt. 1-5 d.d. 40 / - vnt. | 214,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 93.00 mm |
| Gross height (mm): | 537.00 mm |
| Gross weight: | 5.90 kg |
| Gross width (mm): | 836.00 mm |
| Net weight: | 4.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| PET: | 4500.00 g |
| Producer product name: | 32LQ63006LA |
| HD type: | FHD |
| Display: | 1920 x 1080 |
| Display diagonal (metric): | 81 cm |
| 3D: | |
| Smart TV: | Yes |
| Weight with stand: | kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| Digital signal format system: | DVB-T2/T/S2/S |
| Display diagonal: | 32" (81 cm) |
| Other features: | 2xHDMI, 1xUSB, 1xCI, 1xSPDIF, 1xLAN, 2xRF Introduction |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | mm |
| CI Slot: | Yes |
| Operating system installed: | WebOS 3.0 |
| Colour of product: | |
| Annual energy consumption: | kWh |
| Energy efficiency class: | F |
| Power: | W |
| Weight: | kg |
| VESA mounting: | |
| VESA mounting interfaces: | mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 93.00 mm |
| Gross height (mm): | 537.00 mm |
| Gross weight: | 5.90 kg |
| Gross width (mm): | 836.00 mm |
| Net weight: | 4.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| PET: | 4500.00 g |
| Producer product name: | 32LQ63006LA |
| HD type: | FHD |
| Display: | 1920 x 1080 |
| Display diagonal (metric): | 81 cm |
| 3D: | |
| Smart TV: | Yes |
| Weight with stand: | kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| Digital signal format system: | DVB-T2/T/S2/S |
| Display diagonal: | 32" (81 cm) |
| Other features: | 2xHDMI, 1xUSB, 1xCI, 1xSPDIF, 1xLAN, 2xRF Introduction |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | mm |
| CI Slot: | Yes |
| Operating system installed: | WebOS 3.0 |
| Colour of product: | |
| Annual energy consumption: | kWh |
| Energy efficiency class: | F |
| Power: | W |
| Weight: | kg |
| VESA mounting: | |
| VESA mounting interfaces: | mm |
| Warranty: | 24 month(s) |