LG 24QP550-B 23.8inch WQHD IPS
Gamintojas: LG
Prekės kodas (MPN): 24QP550-B
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
24 mėn.
Sandėlis Sandėlyje / Atvyksta Pratęsta garantija Kaina (su PVM)
klauskite
konsultanto
Palyginti Pašalinti iš palyginimo
Pagrindinės savybės
Product description: LG 24QP550-B - LED monitor - QHD - 24" - HDR
Device type: LED-backlit LCD monitor - 24"
Energy class: Class F
Power consumption (on mode): 19.6 W
Adaptive-sync technology: AMD FreeSync
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: QHD 2560 x 1440 at 75 Hz
Brightness: 300 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1
Hdr capable: HDR10
Response time: 5 ms (grey-to-grey)
Colour support: 16.7 million colours
Colour gamut: 99% sRGB (CIE 1931)
Input connectors: 2xHDMI, DisplayPort
Display position adjustments: Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Screen coating: Anti-glare
Voltage: AC 120/230 V (50/60 Hz)
Dimensions (wxdxh) - with stand: 54.01 cm x 24 cm x 37.6 cm
Weight: 5.5 kg
Aprašymas
Funkcijos
HDR10
Reader Mode
Flicker Safe
3-side virtually borderless design
AMD FreeSync
React faster to opponents
OnScreen Control
Ergonomic design
Energy class: Class F
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Brightness: 300 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1
Hdr capable: HDR10