LG | QNED Smart TV with Pro Centric Solutions | 65UK767H0LB | 65 " | Landscape | webOS | Wi-Fi
Gamintojas: LG
Prekės kodas (MPN): 65UK767H0LB
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
36 mėn.
Sandėlis Sandėlyje / Atvyksta Pratęsta garantija Kaina (su PVM)
klauskite
konsultanto
Palyginti Pašalinti iš palyginimo
Pagrindinės savybės
Gross depth (mm):172.00 mm
Gross height (mm):970.00 mm
Gross weight:27.40 kg
Gross width (mm):1600.00 mm
Net weight:23.60 kg
Packing quantity:1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard:3000.00 g
Plastic (No PET):800.00 g
Tare weight (kg):3.80 kg
Volume (m3):0.27 m³
Embeeded battery:No
WEEE tax:Yes
WEE classification:CL109:2:2017-04-01
Producer:LG
Palette Qty:3 pc(s)
Built-in speaker(s):Yes
Diagonal:65 "
Producer product name:65UK767H0LB
Producer product family:QNED Smart TV with Pro Centric Solutions
Placement (L/P):Landscape
Operating system:webOS
Signage product family: Digital Signage
HD type:4K UHD
Wi-Fi:Yes
Resolution:3840 x 2160 pixels
HDMI ports quantity:3
Warranty:36 month(s)
Gross depth (mm):172.00 mm
Gross height (mm):970.00 mm
Gross weight:27.40 kg
Gross width (mm):1600.00 mm
Net weight:23.60 kg
Packing quantity:1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard:3000.00 g
Plastic (No PET):800.00 g
Tare weight (kg):3.80 kg
Volume (m3):0.27 m³
Embeeded battery:No
WEEE tax:Yes
Producer:LG
Palette Qty:3 pc(s)
Built-in speaker(s):Yes
Diagonal:65 "