Lexmark Multifunction Colour Laser printer CX730de Colour, Laser, Multifunction, A4 | Lexmark
Gamintojas: Lexmark
Prekės kodas (MPN): 47C9520
Prekės kodas (MPN): 47C9520
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2269,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 533.00 mm |
| Gross height (mm): | 621.00 mm |
| Gross weight: | 52.00 kg |
| Gross width (mm): | 479.00 mm |
| Net weight: | 39.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10000.00 g |
| Plastic (No PET): | 3000.00 g |
| Tare weight (kg): | 13.00 kg |
| Volume (m3): | 0.16 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Lexmark |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 533.00 mm |
| Gross height (mm): | 621.00 mm |
| Gross weight: | 52.00 kg |
| Gross width (mm): | 479.00 mm |
| Net weight: | 39.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10000.00 g |
| Plastic (No PET): | 3000.00 g |
| Tare weight (kg): | 13.00 kg |
| Volume (m3): | 0.16 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer: | Lexmark |
| Warranty: | 12 month(s) |