Lexmark Colour Laser Printer | CS730de | Laser | Colour | Printer | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d.2 vnt. 2026-06-01 2 / 2 vnt. | 944,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 720.00 mm |
| Gross height (mm): | 565.00 mm |
| Gross weight: | 42.20 kg |
| Gross width (mm): | 630.00 mm |
| Net weight: | 38.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3600.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.26 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product name: | CS730de |
| Producer product family: | Colour Laser Printer |
| Colour of product: | White |
| Product type: | Printer |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Print technology: | Laser |
| Printing: | Colour |
| Palette Qty: | 4 pc(s) |
| Producer: | Lexmark |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 720.00 mm |
| Gross height (mm): | 565.00 mm |
| Gross weight: | 42.20 kg |
| Gross width (mm): | 630.00 mm |
| Net weight: | 38.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3600.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.26 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product name: | CS730de |
| Producer product family: | Colour Laser Printer |
| Colour of product: | White |
| Product type: | Printer |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Print technology: | Laser |
| Printing: | Colour |
| Palette Qty: | 4 pc(s) |
| Producer: | Lexmark |
| Warranty: | 12 month(s) |