Lexar SSD | NM970 | 1000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe Gen 5X4 | Read speed 11000 MB/s | Write speed 10000 MB/s
Gamintojas: Lexar
Prekės kodas (MPN): LNM970X001T-RNNNG
Prekės kodas (MPN): LNM970X001T-RNNNG
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 286,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.10 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lexar |
| Palette Qty: | 864 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 10000 MB/s |
| Read speed: | 11000 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen 5X4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product name: | NM970 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.10 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lexar |
| Palette Qty: | 864 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 10000 MB/s |
| Read speed: | 11000 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen 5X4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product name: | NM970 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 36 month(s) |