Lenovo Yoga 9 2-in-1 14ILL10 | Luna Grey | 14 " | OLED | Touchscreen | 2.8K WQXGA+ | 2880 x 1800 pixels | Intel Core Ultra 7 | 258V | 32 GB | Soldered LPDDR5x | Solid-state drive capacity 1000 GB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2140,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 499.00 mm |
| Gross height (mm): | 303.00 mm |
| Gross weight: | 3.05 kg |
| Gross width (mm): | 84.00 mm |
| Net weight: | 1.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1630 g |
| Plastic (No PET): | 100 g |
| Tare weight (kg): | 1.73 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 136 pc(s) |
| Diagonal: | 14 " |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | 2.8K WQXGA+ |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | Intel Arc Graphics 140V |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Camera: | 5.0MP + IR with Privacy Shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard language: | Nordic |
| Fingerprint reader: | Yes, Touch Style, on Keyboard |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 258V |
| Producer product name: | 9 2-in-1 14ILL10 |
| Producer product family: | Yoga |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Display: | 2880 x 1800 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 8533 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Warranty: | Premium |
| Gross depth (mm): | 499.00 mm |
| Gross height (mm): | 303.00 mm |
| Gross weight: | 3.05 kg |
| Gross width (mm): | 84.00 mm |
| Net weight: | 1.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1630 g |
| Plastic (No PET): | 100 g |
| Tare weight (kg): | 1.73 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 136 pc(s) |
| Diagonal: | 14 " |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | 2.8K WQXGA+ |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | Intel Arc Graphics 140V |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Camera: | 5.0MP + IR with Privacy Shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard language: | Nordic |
| Fingerprint reader: | Yes, Touch Style, on Keyboard |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 258V |
| Producer product name: | 9 2-in-1 14ILL10 |
| Producer product family: | Yoga |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Display: | 2880 x 1800 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 8533 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Warranty: | Premium |