Prekės kodas (MPN): 22AW005FMH
Prekės kodas (MPN): 22AW005FMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 vnt. 2026-06-08 6 / 6 vnt. |
| S5 | 2 vnt. 1-3 d.d. 2 / - vnt. |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 - Copilot+ PC - 16" - Intel Core Ultra 7 - 258V - 32 GB RAM - 512 GB SSD - |
| Product type: | Notebook - Copilot+ PC - 180-degree hinge design |
| Operating system: | Win 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Processor: | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 258V / 2.2 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| Neural processor unit (npu): | Intel AI Boost - up to 47 TOPS |
| Memory: | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Storage: | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Display: | 16" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics: | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Input device: | TrackPoint, UltraNav |
| Keyboard: | English - Europe |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Security: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 35.97 cm x 25.08 cm x 2.365 cm |
| Weight: | 1.89 kg |
| Localisation: | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Manufacturer selling program: | Lenovo TopSeller |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Carbon footprint: | 193 kg carbon emissions |
| Manufacturer warranty: | Base warranty - 3 years - pick-up and return Base warranty - battery - |
| Bundled services: | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 200 kg (3rd Gen) |