LENOVO TP Professional 16inch Backpack
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 4X41M69794
Prekės kodas (MPN): 4X41M69794
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | 100,67 € | |
| S1 | 29 vnt. 1-5 d.d. 29 / - vnt. |
103,96 € | |
| S5 | 47 vnt. 1-3 d.d. 47 / - vnt. |
105,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkPad Professional Gen 2 - notebook carrying backpack |
| Product type: | Notebook carrying backpack |
| Colour: | Black |
| Product material: | Recycled PET |
| Weight: | 1 kg |
| Notebook compatibility: | 16" |
| Features: | Waterproof, charge opening |
| Carrying strap: | Hand grip, trolley strap, shoulder carrying straps |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | ThinkPad X1 Yoga Gen 8 21HQ |
Aprašymas The Lenovo ThinkPad Professional Gen 2 16" backpack is a streamlined yet versatile backpack for the on-the-go professional that is also smarter for the planet. This clean, modern design carries, protects, and organizes your mobile office, while premium, lightweight, and water-resistant materials withstand everyday wear and tear. PC compartment supports laptops up to 16", with a separate padded slip pocket for an additional smaller device. Funkcijos Well-padded PC compartment supports laptops up to 16", with a separate padded slip pocket providing a snug-fit for 14" laptops Durable and water-resistant exterior materials made from recycled PET Functional workstation on the front panel for maximum productivity Large main compartment includes storage pockets for accessories and personal items Rear features include premium padding and a convenient trolley strap for easy travels Single comfort handle makes commutes effortless |
| Product description: | Lenovo ThinkPad Professional Gen 2 - notebook carrying backpack |
| Product type: | Notebook carrying backpack |
| Colour: | Black |
| Product material: | Recycled PET |
| Weight: | 1 kg |
| Notebook compatibility: | 16" |
| Features: | Waterproof, charge opening |
| Carrying strap: | Hand grip, trolley strap, shoulder carrying straps |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | ThinkPad X1 Yoga Gen 8 21HQ |
Aprašymas
The Lenovo ThinkPad Professional Gen 2 16" backpack is a streamlined yet versatile backpack for the on-the-go professional that is also smarter for the planet. This clean, modern design carries, protects, and organizes your mobile office, while premium, lightweight, and water-resistant materials withstand everyday wear and tear. PC compartment supports laptops up to 16", with a separate padded slip pocket for an additional smaller device.
Funkcijos
Well-padded PC compartment supports laptops up to 16", with a separate padded slip pocket providing a snug-fit for 14" laptops
Durable and water-resistant exterior materials made from recycled PET
Functional workstation on the front panel for maximum productivity
Large main compartment includes storage pockets for accessories and personal items
Rear features include premium padding and a convenient trolley strap for easy travels
Single comfort handle makes commutes effortless