Lenovo ThinkVision T34wd-40 - UWQHD - Curved
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 64AEGAT1EU
Prekės kodas (MPN): 64AEGAT1EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. | 545,75 € | ||
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 24 vnt. 2026-06-29 13 / 24 vnt. |
700,23 € | ||
| S2 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. |
682,93 € | ||
| S5 | 4 vnt. 1-3 d.d. 4 / - vnt. |
708,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/64AEGAT1EU_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/64AEGAT1EU_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/64AEGAT1EU_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/64AEGAT1EU_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/64AEGAT1EU_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 86.4 cm (34") |
| Displayresolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Hdtype: | Wide Quad HD |
| Nativeaspectratio: | 21:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | VA |
| Ledbacklight: | Yes |
| Backlighttype: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 300 cd/m² |
| Responsetime: | 6 ms |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Curved |
| Contrastratiotypical: | 3000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 3000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 120 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Responsetimefast: | 4 ms |
| Pixelpitch: | 0.2318 x 0.2318 mm |
| Pixeldensity: | 110 ppi |
| Colourdepth: | 8 bit |
| Colourgamut: | 99% |
| Srgbcoveragetypical: | 99% |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Builtinspeakers: | No |
| Builtinmicrophone: | No |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Office |
| Productcolour: | Black |
| Feetcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 3 |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.4 |
| Headphoneout: | No |
| Ethernetlan: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 15.5 cm |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | -45 - 45° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 23.5° |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 25 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 30 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionmax: | 200 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.5 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 806.1 mm |
| Depthwithstand: | 220 mm |
| Heightwithstand: | 545.4 mm |
| Weightwithstand: | 9.2 kg |
| Widthwithoutstand: | 806.1 mm |
| Depthwithoutstand: | 114.7 mm |
| Heightwithoutstand: | 356.5 mm |
| Weightwithoutstand: | 6.4 kg |
| Packagewidth: | 980 mm |
| Packagedepth: | 186 mm |
| Packageheight: | 495 mm |
| Packageweight: | 13.7 kg |
| Cablesincluded: | DisplayPort, USB Type-C to USB Type-C |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/64AEGAT1EU.pdf |
LENOVO ThinkVision T34WD-40 34inch 3440x1440 Curved VA 120Hz USB-C docking 96W Mirror power button Epeat Gold TCO10 |
LENOVO ThinkVision T34WD-40 34inch 3440x1440 Curved VA 120Hz USB-C docking 96W Mirror power button Epeat Gold TCO10