Lenovo ThinkVision T34w-30 - QHD - Curved
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 63D4GAT1EU
Prekės kodas (MPN): 63D4GAT1EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 557,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D4GAT1EU_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D4GAT1EU_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D4GAT1EU_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D4GAT1EU_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D4GAT1EU_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 86.4 cm (34") |
| Displayresolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Hdtype: | Wide Quad HD |
| Nativeaspectratio: | 21:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | VA |
| Ledbacklight: | Yes |
| Backlighttype: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 350 cd/m² |
| Responsetime: | 6 ms |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Curved |
| Contrastratiotypical: | 3000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 3000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 60 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Responsetimefast: | 4 ms |
| Pixelpitch: | 0.232 x 0.232 mm |
| Pixeldensity: | 110 ppi |
| Viewablesizehorizontal: | 79.2 cm |
| Viewablesizevertical: | 33.4 cm |
| Colourdepth: | 8 bit |
| Colourgamutstandard: | sRGB |
| Colourgamut: | 99% |
| Srgbcoveragetypical: | 99% |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Builtinspeakers: | No |
| Builtinmicrophone: | No |
| Builtincamera: | No |
| Productcolour: | Black |
| Detachablestand: | Yes |
| Feetcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 4 |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.0 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.4 |
| Audiooutput: | Yes |
| Headphoneout: | Yes |
| Headphoneoutputs: | 1 |
| Headphoneconnectivity: | 3.5 mm |
| Ethernetlan: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 15.5 cm |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | -45 - 45° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 23.5° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 31 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 31 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionmax: | 130 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.5 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 808.4 mm |
| Depthwithstand: | 231.6 mm |
| Heightwithstand: | 569.3 mm |
| Weightwithstand: | 9.5 kg |
| Widthwithoutstand: | 808.4 mm |
| Depthwithoutstand: | 110.1 mm |
| Heightwithoutstand: | 367.5 mm |
| Weightwithoutstand: | 7 kg |
| Packagewidth: | 1070 mm |
| Packagedepth: | 187 mm |
| Packageheight: | 525 mm |
| Packageweight: | 14.8 kg |
| Packagetype: | Box |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, USB Type-C |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/63D4GAT1EU.pdf |