Lenovo ThinkVision P34w-20 - QHD - Curved
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 63F2RAT3EU
Prekės kodas (MPN): 63F2RAT3EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 690,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63F2RAT3EU_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63F2RAT3EU_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63F2RAT3EU_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63F2RAT3EU_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63F2RAT3EU_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 86.7 cm (34.1") |
| Displayresolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Hdtype: | Wide Quad HD |
| Nativeaspectratio: | 21:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Ledbacklight: | Yes |
| Backlighttype: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 300 cd/m² |
| Responsetime: | 6 ms |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Curved |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 3000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 60 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.07 billion colours |
| Responsetimefast: | 4 ms |
| Pixelpitch: | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Pixeldensity: | 109 ppi |
| Viewablesizehorizontal: | 80 cm |
| Viewablesizevertical: | 33.5 cm |
| Colourdepth: | 10 bit |
| Colourgamutstandard: | sRGB |
| Colourgamut: | 99% |
| Srgbcoveragetypical: | 99% |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 6 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtinmicrophone: | No |
| Builtincamera: | No |
| Productcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Numberofusbtypebupstreamportsq: | 1 |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 3 |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 2 |
| Hdmiversion: | 2.0 |
| Displayportsquantity: | 2 |
| Displayportoutquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.2 |
| Audiooutput: | Yes |
| Headphoneout: | Yes |
| Headphoneoutputs: | 1 |
| Headphoneconnectivity: | 3.5 mm |
| Builtinkvmswitch: | Yes |
| Ethernetlan: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 15 cm |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | -45 - 45° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 35° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 32 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 36 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionmax: | 230 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 817.3 mm |
| Depthwithstand: | 245 mm |
| Heightwithstand: | 621.4 mm |
| Weightwithstand: | 10.8 kg |
| Widthwithoutstand: | 817.3 mm |
| Depthwithoutstand: | 76.8 mm |
| Heightwithoutstand: | 372.7 mm |
| Weightwithoutstand: | 7.4 kg |
| Packagewidth: | 937 mm |
| Packagedepth: | 220 mm |
| Packageheight: | 475 mm |
| Packageweight: | 15.5 kg |
| Cablesincluded: | AC, USB Type-C |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/63F2RAT3EU.pdf |