Lenovo ThinkVision P32UD-40 31.5 3840x2160/16:9/350 nits/DP/HDMI/3Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 64A8XAT2EU
Prekės kodas (MPN): 64A8XAT2EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d.5 vnt. 2026-08-03 3 / 5 vnt. | 928,22 € | ||
| S2 | - / - | 901,63 € | ||
| S5 | >50 vnt. 1-3 d.d. >50 / - vnt. |
939,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 824.00 mm |
| Gross height (mm): | 528.00 mm |
| Gross weight: | 11.50 kg |
| Gross width (mm): | 162.00 mm |
| Net weight: | 8.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.40 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
LENOVO ThinkVision P32UD-40 31.5inch IPS 3840x2160 16:9 350cd/m2 HDMI DP USB TopSeller |
| Gross depth (mm): | 824.00 mm |
| Gross height (mm): | 528.00 mm |
| Gross weight: | 11.50 kg |
| Gross width (mm): | 162.00 mm |
| Net weight: | 8.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.40 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
LENOVO ThinkVision P32UD-40 31.5inch IPS 3840x2160 16:9 350cd/m2 HDMI DP USB TopSeller