LENOVO ThinkVision MS30 Monitor Soundbar
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 4XD1J05151
Prekės kodas (MPN): 4XD1J05151
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 33,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkVision MS30 - sound bar - for monitor |
| Product type: | Sound bar - for monitor |
| Speaker type: | Active |
| Continuous power: | 4 Watt |
| Frequency response: | 140 - 20000 Hz |
| Nominal impedance: | 4 Ohm |
| Amplifier: | Integrated |
| Speaker details: | Sound bar 2 |
| Colour: | Black |
| Power: | 5 V |
| Dimensions (wxdxh): | 25.639 cm x 3.45 cm x 15.2 cm |
| Weight: | 244 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The ThinkVision MS30 Monitor Soundbar delivers crystal clear and quality sound directly from the front 2x 2 W speakers, so your virtual meetings and classroom experiences are always rich. Its sleek, less than 30mm, modular design is free of cable clutter and pairs perfectly with your ThinkVision P and T Series monitors. It comes with a Security Lock that keeps it safe from physical theft once connected. Funkcijos The front-facing 2x 2 W sound experience is perfect for virtual meetings and online classroom sessions Flexible setup by lift functionality to support selected P/T - 30 series monitors and be in the position for your needs |
| Product description: | Lenovo ThinkVision MS30 - sound bar - for monitor |
| Product type: | Sound bar - for monitor |
| Speaker type: | Active |
| Continuous power: | 4 Watt |
| Frequency response: | 140 - 20000 Hz |
| Nominal impedance: | 4 Ohm |
| Amplifier: | Integrated |
| Speaker details: | Sound bar 2 |
| Colour: | Black |
| Power: | 5 V |
| Dimensions (wxdxh): | 25.639 cm x 3.45 cm x 15.2 cm |
| Weight: | 244 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The ThinkVision MS30 Monitor Soundbar delivers crystal clear and quality sound directly from the front 2x 2 W speakers, so your virtual meetings and classroom experiences are always rich. Its sleek, less than 30mm, modular design is free of cable clutter and pairs perfectly with your ThinkVision P and T Series monitors. It comes with a Security Lock that keeps it safe from physical theft once connected.
Funkcijos
The front-facing 2x 2 W sound experience is perfect for virtual meetings and online classroom sessions
Flexible setup by lift functionality to support selected P/T - 30 series monitors and be in the position for your needs