LENOVO ThinkVision M14d 14inch QHD TS
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 63AAUAT6WL
Prekės kodas (MPN): 63AAUAT6WL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 478,98 € | ||
| S5 | - / - | 501,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkVision M14d - LED monitor - 14" - Campus |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 14" |
| Features: | USB 2.0/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Native resolution: | 2240 x 1400 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.135 mm |
| Brightness: | 375 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 6 ms (extreme), 8 ms (normal) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 100% sRGB |
| Input connectors: | 2xUSB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | (50/60 Hz) |
| Colour: | Raven black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 31.44 cm x 10.64 cm x 22.75 cm |
| Weight: | 600 g |
| Manufacturer selling program: | Lenovo Campus |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Compliant standards: | CCC, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The ThinkVision M14 is an ultraslim and ultralight mobile monitor. Its 14-inch screen helps you extend your workspace comfortably no matter where work takes you. Compatible with notebooks of any screen size that come with a USB Type-C port which supports DP1.2 Alt mode and PD2.0, the ThinkVision M14 can either extend or duplicate your notebook display with one plug. The innovative USB Type-C ports on each side of the monitor along with its ambidextrous design that allows both left- and right-handed users to work easily, and ergonomic design enhance user experience. Packed with impressive portability, connectivity, and flexibility features, the ThinkVision M14 is ideal for mobile productivity. Funkcijos Mobile display for the modern professional Ultraslim, ultralight Advanced connectivity Productivity plus flexibility |
| Product description: | Lenovo ThinkVision M14d - LED monitor - 14" - Campus |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 14" |
| Features: | USB 2.0/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Native resolution: | 2240 x 1400 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.135 mm |
| Brightness: | 375 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 6 ms (extreme), 8 ms (normal) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 100% sRGB |
| Input connectors: | 2xUSB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | (50/60 Hz) |
| Colour: | Raven black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 31.44 cm x 10.64 cm x 22.75 cm |
| Weight: | 600 g |
| Manufacturer selling program: | Lenovo Campus |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Compliant standards: | CCC, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The ThinkVision M14 is an ultraslim and ultralight mobile monitor. Its 14-inch screen helps you extend your workspace comfortably no matter where work takes you. Compatible with notebooks of any screen size that come with a USB Type-C port which supports DP1.2 Alt mode and PD2.0, the ThinkVision M14 can either extend or duplicate your notebook display with one plug. The innovative USB Type-C ports on each side of the monitor along with its ambidextrous design that allows both left- and right-handed users to work easily, and ergonomic design enhance user experience. Packed with impressive portability, connectivity, and flexibility features, the ThinkVision M14 is ideal for mobile productivity.
Funkcijos
Mobile display for the modern professional
Ultraslim, ultralight
Advanced connectivity
Productivity plus flexibility