LENOVO ThinkVision E65 LFD 64.5inch UHD
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 64ACGAT1EK
Prekės kodas (MPN): 64ACGAT1EK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1261,26 € | ||
| S1 | - / - | 1714,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkVision E65 LFD 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for interac |
| Product type: | LED-backlit LCD flat panel display |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Commercial use: | Yes - interactive |
| Colour: | Black |
| Country kits: | EMEA |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate |
| Video interface: | HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Connectivity: | LAN |
| Pc interface: | DisplayPort, USB-C |
| Technology: | IPS |
| Lcd backlight technology: | Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Tv tuner: | No tuner |
| Commercial features: | Lenovo ThinkColour support, Lenovo Accessories and Display Manager |
| Picture enhancements: | 72% Colour Gamut NTSC, 75% DCI-P3 colour gamut, 95% sRGB colour gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Usb: | 8 ports |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption operational: | 110 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 144.63 cm x 12.6 cm x 84.7 cm |
| Weight: | 25.1 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The Lenovo ThinkVision E65 LFD offers a 65-inch LED-backlit LCD flat panel display with a resolution of 3840 x 2160, providing clear and vibrant visuals for any commercial environment. Featuring a brightness of 400 cd/m² and a contrast ratio of 5000:1, this display enhances image quality, making it suitable for interactive communication. The IPS technology delivers wide viewing angles of up to 178° degrees, ensuring that the content remains vivid from any position in the room. Equipped with Lenovo ThinkColour support and a versatile set of connectivity options, including USB-C with Power Delivery, HDMI, and DisplayPort, the E65 LFD integrates into various setups. The built-in speaker system delivers a total output power of 20 watts, providing an audio experience for presentations and media. With features like Low Blue Light Technology and energy efficiency certifications such as EPEAT Silver and ENERGY STAR, the Lenovo ThinkVision E65 LFD is a comprehensive solution for any business need, ensuring both functionality and comfort. Funkcijos 65-inch 4K UHD display for image clarity Wide viewing angles of 178° for flexibility in visibility Robust connectivity options including HDMI, USB-C, and DisplayPort Integrated speaker system with 20-watt output for audio EPEAT Silver and ENERGY STAR certified for efficiency |
| Product description: | Lenovo ThinkVision E65 LFD 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for interac |
| Product type: | LED-backlit LCD flat panel display |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Commercial use: | Yes - interactive |
| Colour: | Black |
| Country kits: | EMEA |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate |
| Video interface: | HDMI |
| Hdmi ports qty: | 2 ports |
| Connectivity: | LAN |
| Pc interface: | DisplayPort, USB-C |
| Technology: | IPS |
| Lcd backlight technology: | Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Tv tuner: | No tuner |
| Commercial features: | Lenovo ThinkColour support, Lenovo Accessories and Display Manager |
| Picture enhancements: | 72% Colour Gamut NTSC, 75% DCI-P3 colour gamut, 95% sRGB colour gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Usb: | 8 ports |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption operational: | 110 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 144.63 cm x 12.6 cm x 84.7 cm |
| Weight: | 25.1 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The Lenovo ThinkVision E65 LFD offers a 65-inch LED-backlit LCD flat panel display with a resolution of 3840 x 2160, providing clear and vibrant visuals for any commercial environment. Featuring a brightness of 400 cd/m² and a contrast ratio of 5000:1, this display enhances image quality, making it suitable for interactive communication. The IPS technology delivers wide viewing angles of up to 178° degrees, ensuring that the content remains vivid from any position in the room.
Equipped with Lenovo ThinkColour support and a versatile set of connectivity options, including USB-C with Power Delivery, HDMI, and DisplayPort, the E65 LFD integrates into various setups. The built-in speaker system delivers a total output power of 20 watts, providing an audio experience for presentations and media. With features like Low Blue Light Technology and energy efficiency certifications such as EPEAT Silver and ENERGY STAR, the Lenovo ThinkVision E65 LFD is a comprehensive solution for any business need, ensuring both functionality and comfort.
Funkcijos
65-inch 4K UHD display for image clarity
Wide viewing angles of 178° for flexibility in visibility
Robust connectivity options including HDMI, USB-C, and DisplayPort
Integrated speaker system with 20-watt output for audio
EPEAT Silver and ENERGY STAR certified for efficiency