LENOVO ThinkSystem ST550 Intel CPU
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 4XG7A14812
Prekės kodas (MPN): 4XG7A14812
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1354,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Intel Xeon Silver 4208 / 2.1 GHz processor |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon Silver 4208 |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 11 MB |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.1 GHz |
| Max turbo speed: | 3.2 GHz |
| Features: | Hyper-Threading Technology, Intel Virtualization Technology, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel Virtu |
| Designed for: | ThinkSystem ST550 7X10 |
Aprašymas Intel Xeon Silver processors deliver essential performance, improved memory speed, and power efficiency. Hardware-enhanced performance required for entry data center computes, network, and storage. Funkcijos Trusted infrastructure, from the cell tower to your data center Hardware-enhanced performance |
| Product description: | Intel Xeon Silver 4208 / 2.1 GHz processor |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | Intel Xeon Silver 4208 |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 11 MB |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.1 GHz |
| Max turbo speed: | 3.2 GHz |
| Features: | Hyper-Threading Technology, Intel Virtualization Technology, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel Virtu |
| Designed for: | ThinkSystem ST550 7X10 |
Aprašymas
Intel Xeon Silver processors deliver essential performance, improved memory speed, and power efficiency. Hardware-enhanced performance required for entry data center computes, network, and storage.
Funkcijos
Trusted infrastructure, from the cell tower to your data center
Hardware-enhanced performance