LENOVO THINKSTATION P720 TW/ XEON 4114/ 16 GB/ 512 GB SSD/ W10P/ 3YR ON-SITE/ FI
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 30BA00BXMT
Prekės kodas (MPN): 30BA00BXMT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 3492,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Connections: | PS/2 |
| Processor model: | Intel Xeon Silver 4114 (Max. 3.00 GHz, 13.75MB, 10C) |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.0) ports quantity: | 8 |
| Weight, g: | 23 700 |
| Operating system architecture: | 64-BIT |
| Raid controller: | No |
| Bluetooth: | No |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Pci express x16: | 3 |
| Pci express x4: | 1 |
| Pci express x8: | 1 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Xeon |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Processor number of cores: | 10 |
| Processor clock speed, ghz: | 2.20 |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel turbo boost, ghz: | 3.00 |
| Power supply, w: | 900 |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Solid state disk drive type: | SATA 2.5" |
| Optical drive: | Yes |
| Dimensions w x d x h, mm: | 175 x 485 x 446 |
| Motherboard chipset: | Intel C621 |
| Memory slots: | 12 |
| Memory slots (available): | 11 |
| Maximum internal memory, gb: | 384 GB |
| Connections: | USB-A (USB 3.0) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | PS/2 |
| Processor model: | Intel Xeon Silver 4114 (Max. 3.00 GHz, 13.75MB, 10C) |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.0) ports quantity: | 8 |
| Weight, g: | 23 700 |
| Operating system architecture: | 64-BIT |
| Raid controller: | No |
| Bluetooth: | No |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Pci express x16: | 3 |
| Pci express x4: | 1 |
| Pci express x8: | 1 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Xeon |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Processor number of cores: | 10 |
| Processor clock speed, ghz: | 2.20 |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel turbo boost, ghz: | 3.00 |
| Power supply, w: | 900 |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Solid state disk drive type: | SATA 2.5" |
| Optical drive: | Yes |
| Dimensions w x d x h, mm: | 175 x 485 x 446 |
| Motherboard chipset: | Intel C621 |
| Memory slots: | 12 |
| Memory slots (available): | 11 |
| Maximum internal memory, gb: | 384 GB |
| Connections: | USB-A (USB 3.0) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |