Lenovo ThinkStation | P2 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 5 | 245K | Internal memory 16 GB | UDIMM DDR5 | Intel Graphics | No Optical drive | Keyboard language English | Windows 11 Pro | Warranty
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 1787,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 376.00 mm |
| Gross weight: | 11.25 kg |
| Gross width (mm): | 315.00 mm |
| Net weight: | 9.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1400.00 g |
| Plastic (No PET): | 180.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 43 pc(s) |
| Internal memory type: | UDIMM DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 14 |
| Wi-Fi: | No |
| On-board graphics adapter model: | Intel Graphics |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | Tower |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Optical drive type: | No Optical drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 245K |
| Type: | Desktop |
| Accessories included: | USB, Calliope, Black, English (EU) |
| Warranty: | Onsite |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | P2 |
| Producer product family: | ThinkStation |
| Keyboard language: | English |
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 376.00 mm |
| Gross weight: | 11.25 kg |
| Gross width (mm): | 315.00 mm |
| Net weight: | 9.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1400.00 g |
| Plastic (No PET): | 180.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 43 pc(s) |
| Internal memory type: | UDIMM DDR5 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 14 |
| Wi-Fi: | No |
| On-board graphics adapter model: | Intel Graphics |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | Tower |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Optical drive type: | No Optical drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 245K |
| Type: | Desktop |
| Accessories included: | USB, Calliope, Black, English (EU) |
| Warranty: | Onsite |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | P2 |
| Producer product family: | ThinkStation |
| Keyboard language: | English |