LENOVO THINKSMART CORE + CONTROLLER KIT
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 11LR0005MT
Prekės kodas (MPN): 11LR0005MT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 3573,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Internal memory: | 8 GB |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Display diagonal, ": | 10.1 |
| Wlan type: | Intel 9260 11ac |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Power supply, w: | 90 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Operating system provided: | Windows 10 IoT Enterprise |
| Processor number of cores: | 4 |
| Processor clock speed, ghz: | 1.50 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.10 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor model: | Intel Core i5-1145G7E (Max.4.10GHz, 8M, 4C) |
| Intel smart cache, mb: | 8 |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Thunderbolt 4 |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Dimensions w x d x h, mm: | 226 x 200 x 37.5 |
| Weight, g: | 1100 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Maximum internal memory, gb: | 8 GB |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Intel vpro: | Yes |
| Optical drive: | N/A |
| Integrated memory card reader: | No |
| Internal memory: | 8 GB |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Display diagonal, ": | 10.1 |
| Wlan type: | Intel 9260 11ac |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Power supply, w: | 90 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Operating system provided: | Windows 10 IoT Enterprise |
| Processor number of cores: | 4 |
| Processor clock speed, ghz: | 1.50 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.10 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor model: | Intel Core i5-1145G7E (Max.4.10GHz, 8M, 4C) |
| Intel smart cache, mb: | 8 |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Thunderbolt 4 |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Dimensions w x d x h, mm: | 226 x 200 x 37.5 |
| Weight, g: | 1100 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Maximum internal memory, gb: | 8 GB |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Intel vpro: | Yes |
| Optical drive: | N/A |
| Integrated memory card reader: | No |