Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 14 WUXGA ULT5-226V/16GB/512GB/Intel Arc Integrated/WIN11 Pro/ENG kbd/Grey/FP/3Y | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21QA0011MH
Prekės kodas (MPN): 21QA0011MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1958,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 312.00 mm |
| Gross height (mm): | 17.00 mm |
| Gross weight: | 1.79 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 1.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 559 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 312.00 mm |
| Gross height (mm): | 17.00 mm |
| Gross weight: | 1.79 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 1.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 559 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |