Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition Core™ Ultra 7 255U 512GB SSD 32GB 14"WUXGA (1920x1200),IPS WIN11 Pro IR Cam BLACK Backlit Keyboard FP Reader, 1YW
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 21NX00F9US
Prekės kodas (MPN): 21NX00F9US
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 2515,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Producttype: | Laptop |
| Productcolour: | Black |
| Formfactor: | Clamshell |
| Housingmaterial: | Aluminium |
| Displaydiagonal: | 35.6 cm (14") |
| Displayresolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Hdtype: | WUXGA |
| Paneltype: | IPS |
| Nativeaspectratio: | 16:10 |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Displaybrightness: | 500 cd/m² |
| Rgbcolourspace: | sRGB |
| Colourgamut: | 100% |
| Maximumrefreshrate: | 60 Hz |
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneration: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel: | 255U |
| Processorcores: | 12 |
| Processorthreads: | 14 |
| Processorboostfrequency: | 5.2 GHz |
| Performancecores: | 2 |
| Efficientcores: | 8 |
| Lowpowerefficientcores: | 2 |
| Performancecoremaxturbofrequen: | 5.2 GHz |
| Efficientcoremaxturbofrequency: | 4.2 GHz |
| Lowpowerefficientcoremaxturbof: | 2.4 GHz |
| Performancecorebasefrequency: | 2 GHz |
| Efficientcorebasefrequency: | 1.7 GHz |
| Lowpowerefficientcorebasefrequ: | 700 MHz |
| Processorcache: | 12 MB |
| Processorbasepower: | 15 W |
| Maximumturbopower: | 57 W |
| Neuralprocessorunitnpu: | Intel AI Boost |
| Sparsitysupport: | Yes |
| Windowsstudioeffectssupport: | Yes |
| Aisoftwareframeworkssupportedb: | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Internalmemory: | 32 GB |
| Internalmemorytype: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memoryformfactor: | On-board |
| Maximuminternalmemory: | 32 GB |
| Totalstoragecapacity: | 512 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Totalssdscapacity: | 512 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 512 GB |
| Ssdinterface: | PCI Express 4.0 |
| Nvme: | Yes |
| Ssdformfactor: | M.2 |
| Opticaldrivetype: | No |
| Cardreaderintegrated: | No |
| Discretegraphicscardmodel: | Not available |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | Intel |
| Discretegraphicscard: | No |
| Onboardgraphicscardfamily: | Intel Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | Intel Graphics |
| Audiochip: | Realtek ALC3306 |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Speakerpower: | 2 W |
| Builtinmicrophone: | Yes |
| Numberofmicrophones: | 2 |
| Frontcamera: | Yes |
| Frontcameraresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Frontcamerahdtype: | Full HD |
| Infraredircamera: | Yes |
| Topwifistandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wifistandards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilenetworkconnection: | No |
| Antennatype: | 2x2 |
| Wlancontrollermodel: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wlancontrollermanufacturer: | Intel |
| Bluetooth: | Yes |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 2 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Thunderbolt4portsquantity: | 2 |
| Intelthunderbolt4: | Yes |
| Comboheadphonemicport: | Yes |
| Pointingdevice: | ThinkPad UltraNav |
| Numerickeypad: | No |
| Keyboardbacklit: | Yes |
| Operatingsystemarchitecture: | 64-bit |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Acadapterpower: | 65 W |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Cablelockslot: | Yes |
| Cablelockslottype: | Kensington |
| Fingerprintreader: | Yes |
| Smartcardreader: | No |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpmversio: | 2.0 |
| Width: | 312.8 mm |
| Depth: | 214.8 mm |
| Heightfront: | 8.38 mm |
| Heightrear: | 1.48 cm |
| Acadapterincluded: | Yes |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |