Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition 14 WUXGA ULT7-258V/32Gb/512GB/Intel Arc Graphics 140V/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/LTE Upgrada
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21NS010KMH
Prekės kodas (MPN): 21NS010KMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d.5 vnt. 2026-07-07 12 / 5 vnt. | 3032,02 € | ||
| S2 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. |
2951,11 € | ||
| S5 | 2 vnt. 1-3 d.d. 2 / - vnt. |
3042,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 453.00 mm |
| Gross height (mm): | 302.00 mm |
| Gross weight: | 1.57 kg |
| Gross width (mm): | 760.00 mm |
| Net weight: | 0.99 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 combines premium materials with powerful performance in an ultra-slim design. Featuring a 14-inch anti-glare display with a 16:10 aspect ratio, this notebook ensures a comfortable viewing experience. The high-definition audio system, compliant with Dolby Atmos, delivers immersive sound through stereo speakers, making it suitable for both work and entertainment. Additionally, the integrated webcam features a privacy shutter and Windows Hello for enhanced security and convenience. With advanced connectivity options such as USB4/Thunderbolt 4 and Power Delivery, the ThinkPad X1 Carbon is ready for any challenge, ensuring productivity wherever the user goes. Funkcijos 14-inch anti-glare display with a 16:10 aspect ratio Dolby Atmos compliant stereo speakers for enhanced audio Integrated webcam with privacy shutter and Windows Hello Multiple connectivity options including USB4/Thunderbolt 4 MIL-STD-810H testing for durability |
| Gross depth (mm): | 453.00 mm |
| Gross height (mm): | 302.00 mm |
| Gross weight: | 1.57 kg |
| Gross width (mm): | 760.00 mm |
| Net weight: | 0.99 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 combines premium materials with powerful performance in an ultra-slim design. Featuring a 14-inch anti-glare display with a 16:10 aspect ratio, this notebook ensures a comfortable viewing experience. The high-definition audio system, compliant with Dolby Atmos, delivers immersive sound through stereo speakers, making it suitable for both work and entertainment. Additionally, the integrated webcam features a privacy shutter and Windows Hello for enhanced security and convenience. With advanced connectivity options such as USB4/Thunderbolt 4 and Power Delivery, the ThinkPad X1 Carbon is ready for any challenge, ensuring productivity wherever the user goes.
Funkcijos
14-inch anti-glare display with a 16:10 aspect ratio
Dolby Atmos compliant stereo speakers for enhanced audio
Integrated webcam with privacy shutter and Windows Hello
Multiple connectivity options including USB4/Thunderbolt 4
MIL-STD-810H testing for durability