Lenovo Thinkpad T16 Gen 4 16 WUXGA AMD Ryzen AI 5 PRO 340/32GB/512GB/AMD Radeon 840M/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/Black/FP/LTE Upgradable/SC/3Y | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21QN004EMH
Prekės kodas (MPN): 21QN004EMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 2272,25 € | ||
| S2 | 30 vnt. 1-5 d.d. 30 / - vnt. |
2212,08 € | ||
| S5 | 29 vnt. 1-3 d.d. 29 / - vnt. |
2280,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 359.70 mm |
| Gross height (mm): | 18.14 mm |
| Gross weight: | 2.34 kg |
| Gross width (mm): | 250.80 mm |
| Net weight: | 1.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 redefines productivity with its robust design and advanced features. With a 16-inch WUXGA display featuring a native resolution of 1920 x 1200, users can enjoy clear visuals thanks to the anti-glare IPS technology. This notebook is equipped with a privacy shutter on a 5 megapixel camera, ensuring secure video calls. The combination of Dolby Audio and high definition audio with stereo speakers enhances the multimedia experience, making it suitable for work and leisure activities. Durability is a key aspect of the ThinkPad T16 Gen 4, as it has passed MIL-STD-810H testing, ensuring it can withstand tough working conditions. With powerful components including an SSD interface using PCIe 4.0 x4 technology and DDR5 SDRAM, this laptop excels in performance. Additional features like USB Power Delivery and a variety of connectivity options - including USB4/Thunderbolt 4 - offer versatility for modern users. Funkcijos 16-inch WUXGA display with anti-glare IPS technology for excellent visibility 5 megapixel webcam with privacy shutter for enhanced security during video calls Durable design tested to MIL-STD-810H standards High definition audio and Dolby Audio for an immersive sound experience Powerful performance with PCIe 4.0 SSD and DDR5 RAM |
| Gross depth (mm): | 359.70 mm |
| Gross height (mm): | 18.14 mm |
| Gross weight: | 2.34 kg |
| Gross width (mm): | 250.80 mm |
| Net weight: | 1.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 redefines productivity with its robust design and advanced features. With a 16-inch WUXGA display featuring a native resolution of 1920 x 1200, users can enjoy clear visuals thanks to the anti-glare IPS technology. This notebook is equipped with a privacy shutter on a 5 megapixel camera, ensuring secure video calls. The combination of Dolby Audio and high definition audio with stereo speakers enhances the multimedia experience, making it suitable for work and leisure activities. Durability is a key aspect of the ThinkPad T16 Gen 4, as it has passed MIL-STD-810H testing, ensuring it can withstand tough working conditions. With powerful components including an SSD interface using PCIe 4.0 x4 technology and DDR5 SDRAM, this laptop excels in performance. Additional features like USB Power Delivery and a variety of connectivity options - including USB4/Thunderbolt 4 - offer versatility for modern users.
Funkcijos
16-inch WUXGA display with anti-glare IPS technology for excellent visibility
5 megapixel webcam with privacy shutter for enhanced security during video calls
Durable design tested to MIL-STD-810H standards
High definition audio and Dolby Audio for an immersive sound experience
Powerful performance with PCIe 4.0 SSD and DDR5 RAM