Lenovo ThinkPad T14s AMD Gen 6 14 WUXGA AMD Ryzen AI 5 PRO 340/32GB/512GB/AMD Radeon 840M/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21TB001TMH
Prekės kodas (MPN): 21TB001TMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 2563,23 € | ||
| S2 | 11 vnt. 1-5 d.d. 11 / - vnt. |
2495,00 € | ||
| S5 | 8 vnt. 1-3 d.d. 8 / - vnt. |
2571,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 313.60 mm |
| Gross height (mm): | 16.90 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 219.40 mm |
| Net weight: | 1.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 513 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 offers a balance of performance and portability ideal for professionals on the move. Featuring a 14-inch WUXGA display with a native resolution of 1920 x 1200, the IPS technology ensures vibrant visuals with an anti-glare finish for comfort during prolonged use. Coupled with Dolby Atmos sound technology and dual array microphones, this laptop enriches the audio experience for video calls and multimedia consumption. Equipped with a robust AMD Ryzen 5 PRO processor and 16 MB L3 cache, the system delivers efficient multitasking capabilities. The solid-state drive provides rapid access to your data, while the 65 W USB-C charger enhances convenience and mobility. Security is prioritized with features like a fingerprint reader and a privacy shutter on the webcam, ensuring that sensitive information remains protected. Funkcijos 14-inch WUXGA display for clear visuals AMD Ryzen 5 PRO processor for efficient performance Dolby Atmos and dual array microphones enhance audio quality Built-in privacy shutter on the webcam for security Lightweight design with a robust aluminum case |
| Gross depth (mm): | 313.60 mm |
| Gross height (mm): | 16.90 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 219.40 mm |
| Net weight: | 1.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 513 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 offers a balance of performance and portability ideal for professionals on the move. Featuring a 14-inch WUXGA display with a native resolution of 1920 x 1200, the IPS technology ensures vibrant visuals with an anti-glare finish for comfort during prolonged use. Coupled with Dolby Atmos sound technology and dual array microphones, this laptop enriches the audio experience for video calls and multimedia consumption. Equipped with a robust AMD Ryzen 5 PRO processor and 16 MB L3 cache, the system delivers efficient multitasking capabilities. The solid-state drive provides rapid access to your data, while the 65 W USB-C charger enhances convenience and mobility. Security is prioritized with features like a fingerprint reader and a privacy shutter on the webcam, ensuring that sensitive information remains protected.
Funkcijos
14-inch WUXGA display for clear visuals
AMD Ryzen 5 PRO processor for efficient performance
Dolby Atmos and dual array microphones enhance audio quality
Built-in privacy shutter on the webcam for security
Lightweight design with a robust aluminum case