Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 Copilot+ Ryzen™ AI 5 PRO 340 256GB SSD 16GB 14" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 Pro GREY Baclkit Keyboard FP Reader 1YW
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 21QJ00CRUS
Prekės kodas (MPN): 21QJ00CRUS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 1651,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21QJ00CRUS_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21QJ00CRUS_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21QJ00CRUS_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21QJ00CRUS_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21QJ00CRUS_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Producttype: | Laptop |
| Productcolour: | Grey |
| Formfactor: | Clamshell |
| Displaydiagonal: | 35.6 cm (14") |
| Displayresolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Hdtype: | WUXGA |
| Paneltype: | IPS |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Displaybrightness: | 400 cd/m² |
| Rgbcolourspace: | NTSC |
| Colourgamut: | 45% |
| Processormanufacturer: | AMD |
| Processorfamily: | AMD Ryzen AI 5 |
| Processorgeneration: | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processormodel: | 340 |
| Processorcores: | 6 |
| Processorthreads: | 12 |
| Processorboostfrequency: | 4.8 GHz |
| Processorcache: | 16 MB |
| Processorcachetype: | L3 |
| Processorbasepower: | 28 W |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | DDR5-SDRAM |
| Memoryclockspeed: | 5600 MHz |
| Memoryformfactor: | SO-DIMM |
| Maximuminternalmemory: | 64 GB |
| Totalstoragecapacity: | 256 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Totalssdscapacity: | 256 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 256 GB |
| Ssdinterface: | PCI Express 4.0 |
| Nvme: | Yes |
| Opticaldrivetype: | No |
| Discretegraphicscardmodel: | Not available |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | AMD |
| Discretegraphicscard: | No |
| Onboardgraphicscardfamily: | AMD Radeon |
| Onboardgraphicscardmodel: | AMD Radeon 840M |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Topwifistandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wifistandards: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobilenetworkconnection: | No |
| Antennatype: | 2x2 |
| Ethernetlan: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetoothversion: | 5.4 |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 2 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Thunderbolt4portsquantity: | 2 |
| Comboheadphonemicport: | Yes |
| Pointingdevice: | ThinkPad UltraNav |
| Numerickeypad: | No |
| Keyboardbacklit: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Batterycapacity: | 57 Wh |
| Acadapterpower: | 65 W |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpmversio: | 2.0 |
| Width: | 315.9 mm |
| Depth: | 223.7 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/21QJ00CRUS.pdf |