Lenovo ThinkPad T14 G4 R5 PRO 7540U 16GB 256M2 14" WUXGA IPS touchscreen (1920x1200) WIN11 Pro Backlit UK Keyboard 1YW
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 21K4S4EL01
Prekės kodas (MPN): 21K4S4EL01
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 1027,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21K4S4EL01_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21K4S4EL01_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21K4S4EL01_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21K4S4EL01_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21K4S4EL01_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Colourname: | Thunder Black |
| Producttype: | Laptop |
| Productcolour: | Black |
| Formfactor: | Clamshell |
| Displaydiagonal: | 35.6 cm (14") |
| Displayresolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Touchscreen: | Yes |
| Hdtype: | WUXGA |
| Paneltype: | IPS |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Processormanufacturer: | AMD |
| Processorfamily: | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Processorgeneration: | AMD Ryzen PRO 7000 Series |
| Processormodel: | 7540U |
| Processorcores: | 6 |
| Processorthreads: | 12 |
| Processorboostfrequency: | 4.9 GHz |
| Processorbasepower: | 28 W |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memoryclockspeed: | 6400 MHz |
| Memoryformfactor: | On-board |
| Maximuminternalmemory: | 16 GB |
| Totalstoragecapacity: | 256 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Totalssdscapacity: | 256 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 256 GB |
| Ssdmemorytype: | TLC |
| Ssdinterface: | PCI Express 4.0 |
| Nvme: | Yes |
| Opticaldrivetype: | No |
| Discretegraphicscardmodel: | Not available |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | AMD |
| Discretegraphicscard: | No |
| Onboardgraphicscardfamily: | AMD Radeon |
| Onboardgraphicscardmodel: | AMD Radeon 740M |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Frontcamera: | Yes |
| Topwifistandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wifistandards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilenetworkconnection: | No |
| Antennatype: | 2x2 |
| Wlancontrollermodel: | Qualcomm NFA725A |
| Wlancontrollermanufacturer: | Qualcomm |
| Ethernetlan: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetoothversion: | 5.3 |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 2 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Comboheadphonemicport: | Yes |
| Pointingdevice: | ThinkPad UltraNav |
| Numerickeypad: | No |
| Keyboardbacklit: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Batterytechnology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterycapacity: | 39.3 Wh |
| Acadapterpower: | 65 W |
| Acadapterfrequency: | 50/60 Hz |
| Acadapterinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpmversio: | 2.0 |
| Passwordprotection: | Yes |
| Width: | 317.7 mm |
| Depth: | 226.9 mm |
| Height: | 17.9 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/21K4S4EL01.pdf |