LENOVO ThinkPad Professional Sleeve
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 4X41L51715
Prekės kodas (MPN): 4X41L51715
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 34,61 € | |
| S1 | - / - | 35,90 € | |
| S5 | - / - | 36,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo - notebook sleeve |
| Product type: | Notebook sleeve |
| Colour: | Black |
| Product material: | Recycled plastic, bamboo fibre |
| Dimensions (wxdxh): | 36.5 cm x 26.5 cm x 0.8 cm |
| Weight: | 349 g |
| Notebook compatibility: | 13" |
| Features: | RFID blocking pocket, slim and lightweight PE bag package |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Sporting the classic ThinkPad design, the ThinkPad Professional sleeve delivers a tailored fit for your laptop. It's engineered to make commutes effortless, too. With an easy-access front pocket, you can easily store your phone, cables, and accessories. Plus, with the vegan leather, recycled plastic, and bamboo fiber construction - you'll feel good, too. Funkcijos Stylish design with classic ThinkPad accents Slim and lightweight for effortless carrying Small enough to pack into larger bags when commuting Easy-open magnetic closure that keeps your laptop safe Additional front pocket for accessories Dedicated RFID blocking pocket to keep your personal information secure Built with Eco-friendly materials
|
| Product description: | Lenovo - notebook sleeve |
| Product type: | Notebook sleeve |
| Colour: | Black |
| Product material: | Recycled plastic, bamboo fibre |
| Dimensions (wxdxh): | 36.5 cm x 26.5 cm x 0.8 cm |
| Weight: | 349 g |
| Notebook compatibility: | 13" |
| Features: | RFID blocking pocket, slim and lightweight PE bag package |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Sporting the classic ThinkPad design, the ThinkPad Professional sleeve delivers a tailored fit for your laptop. It's engineered to make commutes effortless, too. With an easy-access front pocket, you can easily store your phone, cables, and accessories. Plus, with the vegan leather, recycled plastic, and bamboo fiber construction - you'll feel good, too.
Funkcijos
Stylish design with classic ThinkPad accents
Slim and lightweight for effortless carrying
Small enough to pack into larger bags when commuting
Easy-open magnetic closure that keeps your laptop safe
Additional front pocket for accessories
Dedicated RFID blocking pocket to keep your personal information secure
Built with Eco-friendly materials
- Stylish design with classic ThinkPad accents
- Slim and lightweight for effortless carrying
- Small enough to pack into larger bags when commuting
- Comes in two sizes tailor made for ThinkPad systems
- Easy-open magnetic closure that keeps your laptop safe
- Additional front pocket for accessories like a mouse, phone, etc
- Dedicated RFID blocking pocket to keep your personal information secure
- Built with eco-friendly materials