Lenovo ThinkPad P16s G3, Ultra 7-155H, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA RTX 500 Ada/4GB, 16”(1920X1200)IPS, Touch, W11 Pro 3YW
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 21KS0023US
Prekės kodas (MPN): 21KS0023US
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 2126,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21KS0023US_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21KS0023US_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21KS0023US_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21KS0023US_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21KS0023US_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Colourname: | Black |
| Producttype: | Mobile workstation |
| Productcolour: | Black |
| Formfactor: | Clamshell |
| Displaydiagonal: | 40.6 cm (16") |
| Displayresolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Touchscreen: | Yes |
| Hdtype: | WUXGA |
| Paneltype: | IPS |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Displaybrightness: | 300 cd/m² |
| Rgbcolourspace: | NTSC |
| Colourgamut: | 45% |
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneration: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processormodel: | 155H |
| Processorcores: | 16 |
| Processorthreads: | 22 |
| Processorboostfrequency: | 4.8 GHz |
| Performancecores: | 6 |
| Efficientcores: | 8 |
| Performancecoremaxturbofrequen: | 4.8 GHz |
| Efficientcoremaxturbofrequency: | 3.8 GHz |
| Processorcache: | 24 MB |
| Processorcachetype: | Smart Cache |
| Processorbasepower: | 28 W |
| Maximumturbopower: | 115 W |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | DDR5-SDRAM |
| Memoryclockspeed: | 5600 MHz |
| Memoryformfactor: | SO-DIMM |
| Maximuminternalmemory: | 96 GB |
| Nonecc: | Yes |
| Totalstoragecapacity: | 512 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Totalssdscapacity: | 512 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 512 GB |
| Ssdinterface: | PCI Express 4.0 |
| Nvme: | Yes |
| Opticaldrivetype: | No |
| Discretegraphicscardmodel: | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | Intel |
| Discretegraphicscard: | Yes |
| Onboardgraphicscardfamily: | Intel Arc Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | Intel Arc Graphics |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Frontcamera: | Yes |
| Topwifistandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wifistandards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilenetworkconnection: | No |
| Antennatype: | 2x2 |
| Wlancontrollermodel: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wlancontrollermanufacturer: | Intel |
| Ethernetlan: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetoothversion: | 5.3 |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 2 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Thunderbolt4portsquantity: | 2 |
| Comboheadphonemicport: | Yes |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Pointingdevice: | ThinkPad UltraNav |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keyboardbacklit: | Yes |
| Spillresistantkeyboard: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 75 Wh |
| Acadapterpower: | 135 W |
| Acadapterfrequency: | 50/60 Hz |
| Acadapterinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpmversio: | 2.0 |
| Passwordprotection: | Yes |
| Passwordprotectiontype: | BIOS, Power on, SSD, Supervisor |
| Width: | 361.5 mm |
| Depth: | 248.6 mm |
| Height: | 21.1 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/21KS0023US.pdf |