Lenovo ThinkPad P16s AMD Gen 4 16 WUXGA AMD Ryzen AI 7 PRO 350/32GB/1TB/AMD Radeon 860M/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/FP/3Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21QR0034MX
Prekės kodas (MPN): 21QR0034MX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2886,54 € | ||
| S5 | 38 vnt. 1-3 d.d. 38 / - vnt. |
2896,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 361.98 mm |
| Gross height (mm): | 20.50 mm |
| Gross weight: | 2.32 kg |
| Gross width (mm): | 255.50 mm |
| Net weight: | 1.74 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 361.98 mm |
| Gross height (mm): | 20.50 mm |
| Gross weight: | 2.32 kg |
| Gross width (mm): | 255.50 mm |
| Net weight: | 1.74 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |