Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 7 | 255H | 32 (2x16) GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVID
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 3452,32 € | ||
| S5 | 11 vnt. 1-3 d.d. 11 / - vnt. |
3463,75 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 450.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.96 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 160 pc(s) |
| Display surface: | Anti-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Internal memory: | 32 (2x16) GB |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 16 |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen: | No |
| Camera: | 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Human Presence Detection |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Diagonal: | 14.5 " |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Fingerprint reader: | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Warranty: | Premier |
| Processor model: | 255H |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | P14s G6 Intel |
| Producer product family: | ThinkPad |
| Battery capacity (Watt hours): | 75 Wh |
| Discrete graphics adapter memory: | 6 GB |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Panel type: | IPS |
| Memory layout (slots x size): | 2x16 GB |
| Gross depth (mm): | 450.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.96 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 160 pc(s) |
| Display surface: | Anti-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Internal memory: | 32 (2x16) GB |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 16 |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen: | No |
| Camera: | 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Human Presence Detection |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Diagonal: | 14.5 " |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Fingerprint reader: | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Warranty: | Premier |
| Processor model: | 255H |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | P14s G6 Intel |
| Producer product family: | ThinkPad |
| Battery capacity (Watt hours): | 75 Wh |
| Discrete graphics adapter memory: | 6 GB |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Panel type: | IPS |
| Memory layout (slots x size): | 2x16 GB |