Lenovo ThinkPad P1 Gen 8 16 WUXGA ULT7-255H/64GB/1TB/NVIDIA RTX PRO 2000/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21Q80002MH
Prekės kodas (MPN): 21Q80002MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 5505,32 € | ||
| S2 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. |
5358,11 € | ||
| S5 | - / - | 5523,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 354.40 mm |
| Gross height (mm): | 17.05 mm |
| Gross weight: | 2.40 kg |
| Gross width (mm): | 241.20 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkPad P1 Gen 8 offers a powerful computing experience designed for professionals. Equipped with a 16-inch anti-glare display featuring Low Blue Light technology and X-Rite factory color calibration, this laptop ensures visual comfort and color accuracy during long working hours. With a robust Intel Core Ultra 7 processor and 16 cores, it delivers efficient performance for demanding applications. The integrated Intel Arc Graphics enhances visual performance, making it suitable for various tasks. Security features including a fingerprint reader and a discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) chip ensure your data remains safe. Funkcijos 16-inch anti-glare display with X-Rite factory color calibration Powerful Intel Core Ultra 7 processor with 16 cores Integrated Intel Arc Graphics for enhanced performance Robust security features including fingerprint reader Compliant with MIL-STD-810H for durability |
| Gross depth (mm): | 354.40 mm |
| Gross height (mm): | 17.05 mm |
| Gross weight: | 2.40 kg |
| Gross width (mm): | 241.20 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkPad P1 Gen 8 offers a powerful computing experience designed for professionals. Equipped with a 16-inch anti-glare display featuring Low Blue Light technology and X-Rite factory color calibration, this laptop ensures visual comfort and color accuracy during long working hours.
With a robust Intel Core Ultra 7 processor and 16 cores, it delivers efficient performance for demanding applications. The integrated Intel Arc Graphics enhances visual performance, making it suitable for various tasks. Security features including a fingerprint reader and a discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) chip ensure your data remains safe.
Funkcijos
16-inch anti-glare display with X-Rite factory color calibration
Powerful Intel Core Ultra 7 processor with 16 cores
Integrated Intel Arc Graphics for enhanced performance
Robust security features including fingerprint reader
Compliant with MIL-STD-810H for durability